FLEX Talent Cup – Irány Kecskemét

Holnap itt a FLEX Talent Cup, egy 40 mérkőzéses, parázsnak ígérkező kupa, ahol K-1, muay thai és MMA meccsek várják majd a rajongókat!

A mérkőzések fele, azaz 20 összecsapás kölyök, gyermek illetve junior versenyzők között lesz, a másik 20 pedig felnőttek között! Ez alapján szedték ketté a programot is!

Ahogy fentebb is jeleztük, K-1 szabályrendszerben lesz a legtöbb mérkőzés, de azért jó néhány MMA valamint muay-thai ütközetet is végignézhetnek majd a kilátogató nézők!

A szervezők mindenkit várnak szeretettel Kecskeméten, ahol egy igazi küzdősport-ünnep lesz a Star Gymben! A szervezől elmondása szerint az ország összes régióját sikerült megmozgatni, a holland társszervezőink pedig alig várják, hogy élőben nézhessék hazánk legnagyobb tehetségeit!

A ringben a Vita Gym, Star Gym, Budapeat Top Team, VI-GO SE, a Szentendre Gym, a Perfect Fight Club, a Militans MMA, a Sárközi MMA és egyéb neves hazai klubok versenyzői, köztük Szána Patrik, Romsics Ádám, Bélik Tímea, Nnadi Kristóf és sokan mások!

Ne hagyjátok ki!

A teljes fight card:

Mester Miron (Vita Gym) vs Keresztesi István (Star Gym), Kölyök K-1 Bemutató (-23 KG)
Fehér Márton (VI-GO SE) vs Antal Ferenc (Star Gym), Kölyök K-1 (-36 KG)
Bertalan Benjámin (Star Gym) vs Tóth Kornél (Vi-GO SE), Kölyök K-1 (-36 KG)
Karika Manuel (VI-GO SE), Nagyházi Ádám (Vita Gym), Gyerek K-1 (-36 KG)
Józsa Szilárd (Veszprémi Thai Boksz – Ajkai Szakosztály) vs Ajtai Benjámin (Star Gym), Gyerek Muay-Thai (-39 KG)
Szilágyi Attila (Báthory Gym) vs Németh Zsombor (Fight Club Szolnok), Gyerek Muay-Thai (-39 KG)
Perger Balázs (VI-GO SE) vs Lukács Dominik (Báthory Gym), Gyerek K-1 (-45 KG)
Wéber Kristóf (VI-GO SE) vs Varga Zsolt (Star Gym), Gyerek K-1 (-51 KG)
Szabó Kevin (VI-GO SE) vs Józsa Szabolcs (Veszprémi Thai Boksz – Ajkai Szakosztály), Gyerek Muay-Thai (-54 KG)
Bodor Bertold (Star Gym) vs Bódi Zsolt (Militans MMA), Gyerek K-1 (-57 KG)
Danelowszki Vanda (Szentendre Gym) vs Gulyás Marica (VI-GO SE), Gyerek Női Muay-Thai (-54 KG)
Dobrocsi Dóra (Diamond Muay-Thai Club Hungary) vs Szilágyi Viktória (Báthory Gym), Junior Női K-1 (-60 KG)
Jóna Bence (Miskolci Jiu Jitsu Egyesület) vs Naszári Martin (Budapest Top Team), Junior MMA (-56 KG)
Gulyás Milán (Star Gym) vs Bódi Tamás (Militans MMA), Junior K-1 (-60 KG)
Provics Gergő (KHSE) vs Balogh László (Vita Gym), Junior K-1 (-67 KG)
Ásványi Ákos (VI-GO SE) vs Kálló Ábel (Sukothai Team Pécs), Junior K-1 (-63,5 KG)
Lukács Nikolasz (Sárközi MMA) vs Muszka Sebastian (Krav Maga SC), Junior MMA (-65 KG)
Karacs Gergő (Báthory Gym) vs Horváth Patrik (Perfect Fight Club), Junior K-1 (-75 KG)
ifj. Bertalan Zoltán (VI-GO SE)vs Rácz György (Militans MMA), Junior K-1 (-81 KG)
Oláh Kevin (Ronin SE) vs Leveleki Dániel (Miskolci Jiu Jitsu Egyesület), Junior MMA (+93 KG)

Hegedűs Dóra (Szentendre Gym) vs Bélik Tímea (Budapest Top Team), Felnőtt Női Muay-Thai (-63,5 KG)
Dumitrescu Benji (Finfera Fight Club) vs Heier Bence (Militans MMA), Felnőtt MMA (-77 KG)
Jóni Tamás (Vita Gym) vs Pomozi Gábor (Star Gym), Felnőtt K-1 (-81 KG)
Rissai Bence (Gewiss Training SE) vs Bussa Dávid (Vita Gym), Felnőtt K-1 (-71 KG)
Gyurika Csongor (Krav Maga SC) vs Udovecz Miklós (Sárközi MMA), Felnőtt MMA (-84 KG)
Safieh János (Predator Fight Gym) vs Szarvas Attila (Militans MMA), Felnőtt K-1 (+91 KG)
Horváth Gergely (Star Gym) vs Németh Balázs (Twins Gym), Felnőtt K-1 (-75 KG)
Bacsó Márió (Sárközi MMA) vs Vida Gábor (Finfera Fight Club), Felnőtt MMA (+93 KG)
Magyar Máté (Vita Gym) vs Horváth Ákos (Twins Gym), Felnőtt K-1 (-67 KG)
Szögyényi Attila (Ronin SE) vs Bozori Imre (Tatabánya SC), Felnőtt MMA (-65 KG)
Baksi Tamás (Vita Gym) vs Wéber Krisztián (VI-GO SE), Felnőtt K-1 (-81 KG)
Kazai Kornél (Twins Gym) vs Ecsedi Mátyás (Ronin SE), Felnőtt K-1 (-63,5 KG)
Omaszta Krisztián (Miskolci Jiu Jitsu Egyesület) vs Losonczy Axel (Ronin SE), Felnőtt MMA (-93 KG)
Czandler György (Twins Gym) vs Czeczon Márk (Star Gym), Felnőtt K-1 (-91 KG)
Szűcs Roland (Báthory Gym) vs Ecsedi Zoltán (Ronin SE), Felnőtt K-1 (-63,5 KG)
Mózsa Sándor (Vita Gym) vs Baranyai Péter (Sukothai Team Pécs), Felnőtt K-1 (-71 KG)
Szána Patrik (Perfect Fight Club) vs Csonka Dániel (Vita Gym), Felnőtt Muay-Thai (-63,5 KG)
Nagy Gábor (Mezőnyárád KSC) vs Nnadi Kristóf (Thaywondo Hungary), Felnőtt K-1 (+91 KG)
Romsics Ádám (Star Gym) vs Erik Masao (Ronin SE), Felnőtt MMA (-77 KG)
Nemesapáti Norbert (BASEline Arena) vs Tóth István (Star Gym), Felnőtt K-1 (-91 KG)


error: Jogvédett tartalom (C) - ellenfelem.hu